Sport

„Mindenhol ott volt”… Az újságíró megosztja, mit vett észre Gabriel Jesusról az Arsenal vs Newcastle után

#image_title
302views

Charles Watts újságíró megosztotta, mit vett észre Gabriel Jesusról az Arsenal bemelegítő meccse során a Newcastle United elleni győzelmet követően..

meglepetésre visszatért a kispadra szombaton, amikor hazai pályán 4-1-re legyőzte a Newcastle-t.

A brazil csatár a múlt hónapban, a Nottingham Forestben 2-1-re megnyert meccsen gólt szerzett és gólpasszt szerzett, miután térdsérülést szenvedett.

Fotó: David Price/Arsenal FC a Getty Images segítségével

Az Arsenal az elmúlt hetekben kivételes formában volt távollétében, és a 26 éves játékosnak nehéz feladat elé nézhet, hogy visszatörjön az oldalra.

De ahogy Jesus tovább fokozza a felépülését, Watts azt állította, hogy a csatár „teljesen rajta volt” a szombat esti bemelegítő meccsen.

Amit Jézus tett az Arsenal vs Newcastle után

Watts legutóbbi videójában megosztotta, mit vett észre Jézussal kapcsolatban, miközben az Arsenal cserejátékosa egy 20 perces meccsen vett részt a Szarkák elleni győzelem után.

„A hétvégi meccs után, amikor az összes szurkoló elhagyta a stadiont, még mindig ott voltam, és a videómat csináltam, és gyakran látom” – mondta az újságíró. „A cserejátékosok kijönnek a pályára, és mindegyikük nagyon-nagyon magas intenzitású játékot játszik. Körülbelül 15-20 percig tart – kispályás játék a pálya egyik felén, teljes méretű gólokkal, és nagyon kiélezett meccset vívnak.

„Néztem Gabriel Jesust, aki teljes mértékben részt vett ezen az ülésen, és nagyon-nagyon közelről figyeltem, és mindenhol ott volt. Semmi enyhülés nem volt benne, teljesen ránézett. Szerintem nagyon érdekes volt nézni, főleg, hogy egyetlen percet sem kapott a Newcastle-meccsen.”

Fotó: MI News/NurPhoto a Getty Images segítségével

Jézus visszakapása és kirúgása hatalmas lökést jelentene az Arsenal számára a címvadászatban.

Az utóbbi időben kivételes góllövő formájuk ellenére Jézus továbbra is az oldalának szerves része.

Az Ágyúsok főszereplője volt a City Ground-on, mielőtt térdsérülést szenvedett, és úgy tűnik, hogy ismét alig akar menni.