Sport

Juve-Frosinone 3-2, Rugani gólja a végén és Allegri fellélegzik

#image_title
329views

A Juventus 3-2-re legyőzte a Frosinone csapatát a 2023–2024-es Serie A 26. játéknapjának mai mérkőzésén. Az Allegri által edzett csapat a végén Rugani góljával győzött, ami a 95. percben eldöntötte a meccset. A Bianconeri 57 pontra nőtt, és 4 nyeretlen meccs után megőrizte második helyét, az Inter pedig jó úton halad a Scudetto felé. Frosinone, aki elpazarolta a lehetőséget a pontszerzésre Torinóban, továbbra is 24-nél tart, és nem távolodik el a kiesőzónától. kiesés.

A meccs

A Juve azonnal áttör. McKennie irányítja Gatti dobását és kiszolgálja Vlahovicot, aki köszön és nem hibázik: 1-0 a 3. percben. A közvetlen gól paradox módon gondokat okoz az Allegri által edzett csapatnak, aki egy összevont forgatókönyv szerint visszavonul, hogy megvédje a vezetést. Nincs nyomás, és a hidegen eltalált Frosinone újra csoportosulhat. A vendégek lépnek játékba, és a 14. percben egyenlítenek. Cheddira szabadon fejelheti a labdát az őt figyelő 4 Juventus játékos között: 1-1. Allegri sikoltozva hívja Chiesát, aki nyilvánvalóan nem követi az edző utasításait. Frosinone irányítja a játékot, és a 27. percben gólt szerez. Valeri bedobja Brescianininek, a léc alá üti, a Ciociari pedig megdönti az eredményt: 1-2. A Rabiot sérülés miatt elvesztő és Alcarazt behozó Juve azonnal válaszolt. McKennie ismét prompterként, újabb szúrás Vlahovictól: 2-2 a 32. percben. A két csapat védekezési törékenysége nyilvánvaló, és az egész véletlen egybeesés, hogy a félidő előtt nem változik az eredmény.

A Juve a második félidő elején löki, és többször is közel áll a gólszerzéshez. Az 51. percben szinte kötetlen karambol után Vlahovic találja a fejére a labdát, és nem tudja irányítani. Két perccel később egy szögletből Rugani a terület szívéről talál el, és Alcaraz fejét találja el egy flipperben, amely megmenti Frosinone-t. Az 57. percben Chiesa néhány villanása közül az egyik, aki visszajön és lő: egy kitérés érvényteleníti a kísérletet. Yildiz érkezése Chiesa helyére jót tesz a Juvénak, aki legalább villanásokban élénkséget talál elöl. A fiatal török ​​próbál feltalálni, de nincs varázspálcája. Allegri kiabál a padról, de az edző utasításai nem hoznak eredményt. Káosz és improvizáció uralkodik a pályán, nagyon hosszú csapatokkal és állandó hibákkal. Amikor eldőlni látszik a döntetlen, a Juve kihúzza a jokert: Rugani a 95. percben betalál, 3-2.