Sport

A sérülésekkel teli Knicksnek nincs meccse a Pelicansnek Jalen Brunson kiesésével

#image_title
312views

Nyilvánvalóan nem volt nélkülözhetetlenebb játékos a Knicks számára, különösen a közelmúltban kiütéses sérülései idején, mint Jalen Brunson.

Ám mivel az All-Star gólgárda nyakában nyaki görcsökként is szerepelt, a sérülésekkel teli Knicks csak annyi ideig lógott, mielőtt 10 meccsen belül hetedszer alulmaradt a 115-92-re elveszített Pelikánok a kertben.

Isaiah Hartenstein is visszatért a sorból a Knicksnél ismétlődő Achilles-fájdalmak miatt (35-24), alig két héttel azután, hogy az All-Star szünet előtt három meccset is kihagyott ugyanilyen sérülés miatt.

Tom Thibodeau hétfős rotációval dolgozott a szemétidőig, Donte DiVincenzo 23 pontot szerzett, Bojan Bogdanovic pedig 20 pontot szerzett a padról.

Josh Hart 40 perc alatt 15 pontot, 10 lepattanót és öt gólpasszt jegyzett a Knicksben, amely Mitchell Robinson (boka), Julius Randle (váll) és OG Anunoby (könyök) nélkül maradt.

Trey Murphy III hat hárompontost dobott és 26 pontot szerzett, Brandon Ingram 24 ponttal, Zion Williamson pedig 21-gyel járult hozzá, mielőtt kikapott a Pelicanstől (35-24).

Hart a játék elején maradt, de Ingram lábsérüléssel a nyitó negyed közepén rövid időre elhagyta a Pelicans csapatát.

DiVincenzo az első öt kísérletéből négyet kihagyott a 3 pontos távolságból, a Knicks pedig összességében 31,8 százalékot lőtt a mezőnyből, így a 26-19.

Murphy befújt egy dunk és elsüllyesztett egy hárompontost, amivel a New Orleans-i párna 10-re emelkedett a második játékrész első perceiben, de Bogdanovic egy jobb sarokban lőtt tréfával és két szabaddobással öt egymás után gólt lőtt, Alec Burks pedig behajtott a sávba. layup, hogy kettőn belül visszahúzza a Knickset.

Bogdanovic csapatcsúcs 14 pontjával fejezte be a félidőt, Hart pedig 11-et szerzett hét lepattanóval, miközben a Knicks egyen belül volt, 48-47 volt a szünetben.

Williamson megszerezte a Pelicans pontjainak felét egy 10-0-s spurtban, ezzel nyitotta meg a harmadik negyedet, Herb Jones 3. szögletével pedig 63-52-es gödörhöz juttatta a Knicks csapatát az időszak közepén.

DiVincenzo egy 3-pontosra rákapcsolt, és a negyedből három percen belül behúzta a Knicks csapatát, és ezzel a különbséggel, 74-67-re elhúztak az utolsó negyedbe lépve.

De a Knicks nem jutott közelebb, Matt Ryan leütött egy korai hárompontost, Williamson pedig egy hagyományos hárompontos játékot váltott, így a Pelicans egy 16-8-as futással 15-re visszaszorította előnyét a 41-25-ös húzással. -el a negyedben.