A kimerült Knicks a Pacers ellen esik Bojan Bogdanovicban, Alec Burks debütál

#image_title
373views

Az erősítéseket, és nem csak a két várható közreműködőt – Bojan Bogdanovicot és Alec Burkst – a csütörtöki kereskedési határidő előtt szerezték meg.

Az All-Star játékosa, Jalen Brunson is visszatért a sorba, miután egy meccset kihagyott boka kificamításával, de a meccscsúcs 39 pontja közel sem volt elég, mivel a még mindig rövid Knicks dominált belül, és harmadszor veszített a négyből. mérkőzések, 125-111, a Pacers ellen szombat este a Gardenben.

„Az első meccsre azt hittem, hogy vannak nyilvánvalóan jó dolgok, és nyilvánvalóan sok mindenhez kell alkalmazkodniuk. Csapatként azt gondolom, hogy sokkal jobban kell teljesítenünk” – mondta Tom Thibodeau. „Rövidítve vagyunk. Sokkal keményebben és keményebben kell játszanunk.

„Számítanunk kell a védekezésünkre és a lepattanóinkra, valamint azon kevés alkalmak egyikére, amikor egész évben kikaptunk, úgyhogy ezt gyorsan és gyorsan ki kell javítanunk.”

Thibodeau csapata (33-20) 31,3 százalékot (10-32) lőtt 3 pontos távból, beleértve a korábban sercegő Donte DiVincenzo 2-9-es hibáját, és 41-32-es különbséggel kikapott.

Miles Turner (23 pont) és Pascal Siakam (19) kihasználta a Knicks legjobb három centerének – Mitchell Robinsonnak, Isaiah Hartensteinnek és Jericho Simsnek – a belső hiányát 17-22-es lövöldözéssel.

Az All-Star játékosa, Tyrese Haliburton 22 ponttal és 12 gólpasszal végzett a Pacersben (30-24), amely mezőnygól-kísérleteinek 61 százalékát érte el.

„Azt gondolom, hogy nekünk most jobbnak kell lennünk a lepattanók terén és nyilvánvalóan a labda védekező oldalán” – mondta Brunson. „Nagyon kényelmesek voltak, remekül lőttek az egész meccsen, nekünk pedig jobbnak kell lennünk a labda azon oldalán.”

Burks 22 perc alatt 22 pontot szerzett, de Bogdanovic 33 perc alatt 11-re állt a padlóról 3 a 10 ellen – mindkettőt a padról –, Taj Gibson pedig csatlakozott Precious Achiuwához a kezdő első pályán a Knicksben, aki szintén pályára lépett. Julius Randle és OG Anunoby nélkül.

„Jól éreztem magam, de sajnos nem tudtunk W-t szerezni” – mondta Bogdanovic. „Nekem még mindig korai [Burks]és talán meg kell tanulni a set offense-t, hogy egy kicsit gyorsabban játsszunk az áramlásban, majd védekezzünk, mint a kapcsolók és mit csinálunk.

– Valószínűleg beletelik néhány meccsbe. Remélem, gyorsan összeszedjük.”

Miután korábban két szezont játszott a Knicksben, Burks már ismerte a Thibodeau által alkalmazott rendszert, aki szerint az edzői stáb „nagyon alapvető csomagot” biztosított Bogdanovicnak a szettjátékokból a csapatban való bemutatkozáshoz.

Bogdanovich elsőként lépett be hatalmas tapsra, 4:10 volt hátra az első negyedből, és a Knicks 20-19-re lemaradt.

DiVincenzo lőtt néhány korai 3-pontost, Brunson pedig elsüllyesztett három ütést, és többször is a szabaddobás vonaláig jutott, így csapatcsúcs 10 pontot ért el a negyedben.

Bogdanovic az első 3. kanyarkísérletét megdöntötte, és kihagyott egy ütést is, mielőtt a szabaddobásvonalról érkezett Knick gólt szerzett, és 27-26-ra megtette őket.

Brunson hagyományos hárompontos játékát váltotta gólra, és az első félidőben 17-et szerzett.

Bogdanovic végigjátszotta a teljes második negyedet, és a szünetig mind a 11 pontját megszerezte, de Turner 16-tal ütötte a tempót a Pacers ellen, így 61-58-ra hátrányba került a Knicks.

Siakam egymást követő hárompontosokat eresztett el, így az Indiana párna nyolcra nőtt, alig négy perccel a harmadikban.

Toppin szöglettrilája kilencpontossá tette a meccset 4:36-nál, Haliburton pedig újabb hármast zörgött a berregőnél, így 91-82-re vezetett az utolsó szakaszba.

Toppin és Andrew Nembhard további vödröket ásott el az íven túlról a negyedik játékrész első két percében, így 15-re növelték a Knicks hátrányát.

„Csak a valósággal foglalkozom. Ez az, amink van, és úgy gondolom, hogy azzal nyerhetünk, amink van” – mondta Thibodeau. „Szóval csak erre gondolok. Menj be, és végezd el. Nincsenek erkölcsi győzelmek. Menj ki, és végezd el. Ha itt vagy, és szerepelsz ezen a névsoron, az azt jelenti, hogy pokoli játékos vagy, és nyerhetünk.”