Sport

A Depleted Trail Blazers jól mutat a Timberwolves elleni 119-114-es vereség során: Élő frissítések összefoglalója

#image_title
287views

Hétfőn este 119-114-re elveszítették a Minnesota Timberwolves-t, így a három meccsen keresztül teljesítettek.

Duop Reath karriercsúcsot szerzett, 26 pontot. Anfernee Simons pályafutása során 14 gólpasszt jegyzett, és 34 pontot szerzett 13/26 lövésnél.

Negyedik negyed: A Blazers akár 15-tel is lemaradt, de 23 másodperccel a hátralévő idővel visszajutott hatra, mire lejárt a visszatérés ideje.

Harmadik negyed: Timberwolves 88, Blazers 82

A Blazers továbbra is keményen kiáll a Timberwolves ellen. A Portland 13-mal lemaradt a negyedben, de hattal visszavágott.

A Portland 53,8%-kal lőtt mezőnyből, és 10 hármasból 6-ot ütött. Anfernee Simons 12-t szerzett a negyedben, ezzel elérte a 23-at.

Félidő: Timberwolves 55., Blazers 47

A rövidített Blazers keményen lóg, köszönhetően Duop Reath 15 pontjának, valamint Anfernee Simons 11 pontjának, akinek hat gólpassza is van.

A Portland 47,6%-ot lőtt az első félidőben, miközben ésszerű hét labdarúgást teljesített.

Rudy Gobert 10 ponttal és hét lepattanóval vezette a Timberwolvest.

gárda lesz csapata egyetlen állandó kezdője hétfő este a Minnesota Timberwolvesben.

Deandre Ayton (csukló), Jerami Grant (négyes), Toumani Camara (betegség) és Matisse Thyublle (bal csípőfájás) mind kiesett.

Simons az egyetlen egészséges játékos, aki 15-nél többet kezdett ebben a szezonban. Jabari Walker 14-et, Duop Reath pedig 13-at.

Nézz vissza később a játékfrissítésekért.

PORTLAND TRAIL BLAZERS A MINNESOTA TIMBERWOLVES-BEN

Mit: Trail Blazers (17-42) a Timberwolves (42-19), hétfő 17 óra.

Ahol: Target Center, Minneapolis.

Rádió: Rip City Radio (KPOJ 620 AM).

TV csatorna: Root Sports PLUS (Portlandben: Comcast 1253; DirecTV: 688).

Nézze meg a meccset élőben online: Megteheti (ingyenes próba). Ezt a játékot a „CHOICE” csomagon (promóciós ajánlatok) is beszerezheti, ha már kimaradt a fuboTV próbaverziójából, vagy egyszerűen csak ezt a platformot és annak árterveit részesíti előnyben. Ha már rendelkezik egy kábeles vagy műholdas szolgáltatóval, amely Root Sports szolgáltatást nyújt, és online szeretne nézni, megteheti.

ESÉLY (Oregon Lottery/DraftKings)

Pénzvonal: POR +750 | MIN -1200

Terjedés: POR +14 | Fölött/alatt: 210,5

SÉRÜLÉSEK

Blazers: Deandre Ayton (kificamodott a jobb csuklója), Matisse Thybulle (bal csípő fájdalom), Toumani Camara (betegség), Jerami Grant (jobb oldali fájdalom), Scoot Henderson (bal láb ficam), Malcolm Brogdon (jobb könyök íngyulladás), Shaedon Sharpe (alhasi műtét) és Robert Williams III (szezonzáró jobb térd műtét) kiestek.

Timberwolves: Nem érhető el. A Minnesota vasárnap játszott.

KÖVETKEZÖ

A Blazers hat meccsre tér haza szerdán 19 órakor az Oklahoma City Thunder ellen (42-18).

— Aaron Fentress | | (Twitter), (Instagram), (Facebook)