Sport

Az Arsenal játékosainak értékelése a Sheffield United ellen: Gabriel Martinelli és Kai Havertz a dalban, ahogy az Ágyúsok hatot ütnek a sorry Blades-en túl

#image_title
279views

Az Ágyúsok két pontra csökkentették a különbséget a Premier League éllovas Liverpooljával szemben, és gólkülönbségüket gyakorlatilag extra pontra növelték.

Az angol labdarúgás 136 éves történetében egyetlen csapat sem nyert meg három egymást követő idegenbeli mérkőzést öt vagy annál több góllal, mielőtt az Arsenal a Bramall Lane pályára lépett hétfő este. De a Sheffield United gyorsan ugyanazt az utat járta be, mint a West Ham és a Burnley az elmúlt hetekben.

Az Ágyúsok korán kiálltak, amikor Bukayo Saka elütötte a lécet, és nem sokkal több, mint egy perc volt, és ennél alig tartott tovább, hogy Martin Odegaard a dél-yorkshire-i tizenhatos közepéről előrelőtte őket.

Jayden Bogle öngólja megduplázta az előnyt a 13. percben, miután Saka incselkedő, alacsony keresztrúgását véletlenül a hálóba fordította, miközben szinte azonnal 3-0 volt az állás, amikor az Arsenal könnyedén átvágta a pengéket, és Gabriel Martinelli enyhe elhajítással betalált. . A 24. percben 4-0 volt az állás Kai Havertz alacsony befejezésének köszönhetően, miután Martinelli megcsípte a labdát a pályán.

Mire Declan Rice megszerezte az ötödik helyet az első félidő záró szakaszában, és az éjszakába nyúlt. Az intenzitás valamivel kisebb volt a szünet után, mivel csaknem 15 percbe telt a hatodik, Ben White erőteljes találata. A második félidőben végrehajtott változtatások sokasága végül kivette az Ágyúsokat, de a sebzés már régen megtörtént.

CÉL értékeli az Arsenal játékosait a Bramall Lane-ről…