Sport

Az Oregon State női kosárlabda a 13. helyre esett az AP Top 25-ben a Stanford-California sorozat felosztása után

#image_title
273views

Az Oregon State két helyet visszaesett a 13. helyre az AP Top 25 női kosárlabda e heti szavazásán.

A Beavers (23-6) egy hetet játszik, amikor megosztja a hazai meccseket a Bay Area-i iskolák ellen. A gólkirály Raegan Beers nélkül játszó OSU 67-63-ra kikapott a 2. Stanfordtól. Beers visszatérésével a Beavers visszapattant, és 79-58-ra legyőzte Kaliforniát.

Oregon állam 4. kiemeltként indul a Pac-12 tornán. A konferencia torna szerdán kezdődik Las Vegasban. A Beavers búcsút kapott az első körben, és csütörtök délben a Colorado-Oregon győztes ellen játszott.

Az OSU, amely az idei szezonban a 9. helyig jutott, egyike annak a hat Pac-12 csapatnak a héten a rangsorban. A Beavershez csatlakozik a Stanford (2.), az USC (5), az UCLA (7), a Colorado (18) és a Utah (22).

— Az Oregon State futball-, kosárlabda- és egyéb, a hóddal kapcsolatos atlétika témákat fedi le. Érd el a 360-607-4824 telefonszámon vagy a .

Újságírásunknak szüksége van az Ön támogatására. Iratkozzon fel még ma a .