Hírek

Florinel Coman elárulta, ki volt a meccs embere a Petrolul elleni győzelemben

#image_title
290views

Az FCSB nehezen győzött vasárnap este a Petrolul Ploieștivel vívott párharcban (1-0), az Elias Charalambous által edzett csapat pedig 13 pontra távolodott a jelenleg a Rapid Bukarest által elfoglalt második helytől.

Luis FelipeFotó: Flaviu Buboi/NurPhoto/Shuttersto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Luis Phelipe, az a csapattárs, akit Florinel Coman megjegyez az FCSB győzelmében

Az FCSB kivételes teljesítményt produkált, és a legjobb formában van a Rapid elleni derbit megelőzően, az alapszakasz utolsó szakaszától kezdve.

A SuperLiga éllovasa 13 ponttal maradt el a Rapidtól, a közvetlen meccs előtt a Petrol elleni sikernek köszönhetően 1-0.

Annak ellenére, hogy a meccs egyetlen gólja valójában öngól volt, Florinel Coman hangsúlyozta, hogy Luis Phelipe nagyon fontos volt a csapat számára, és a pályán való jelenléte pluszt hozott.

„Még 3 pontot akartunk. Tudtuk, hogy sok szurkoló fog jönni, nagyon jót tettünk ebben a szezonban, és az volt a célunk, hogy minél több embert hívjunk a stadionba. Egy jó kapus (nem Zima) kivette a labdát. Kicsit erősebben kellett volna kopognom.

Volt némi fáradtság, de örülök, mert a csapat jellemet, elszántságot mutatott, és itt is nagyon jól megyünk a félidőben, és rögtön gólt is szereztünk. Szükségünk van egy kis szünetre. Örülök Luis Phelipe-nek, hogy gólt szerzett, nagyon jó meccset játszott, és kikapott minket, minden játékosra szükségünk van.” – mondta ennek megfelelően Florinel Coman Digi Sports.