Itt nincs rohanás a naplemente….. Már kezelik ezt a játékot újabb hektikus néhány hét után.

MI AZ AmaZULU-nak! Ragyogó futás a bal oldalon Brooks beadása után, de Moremi keresztrúgása ÚSZÚ…

16′

Az AmaZulunak valóban meg kell ragadnia a számukra biztosított lehetőségeket.

18′

SÁRGA KÁRTYA! 0-0: Az AmaZulu játékosa Gumede egy cinikus szabálytalanság után elzárkózott. Egy veszélyes szabadrúgást is lead Sundownsnak.

19′

SÁRGA KÁRTYA! 0-0: Csak egy perccel később Fielies bekerült AmaZulu könyvébe, miután egy szabálytalanságot követett el Ribeiro ellen…

22′

Leállás van, miután Mzimela váratlanul lemaradt AmaZulu csapatánál egy labda felszabadítása után. Senki sem tudja, hogyan sérült meg, de az edzőnek lehetősége van beszélgetni a játékosokkal.

25′

FELETT! A naplementék lassan épülnek, majd Modiba távolról lő…Lehet, hogy elsiette a lövését!

27′

A sarok be van úszva, mielőtt Chidi Kwem kapcsolatba lép vele, és átfejelné.

30′

Még mindig gól nélküliek vagyunk az első fél óra után.

32′

Fielies kénytelen fejelni a labdát AmaZulu ellen, de a kapus nem tudja irányítani a labdát, és Sundowns szöglet van.

35′

Az AmaZuluknak meg kell szigorítaniuk a védelmüket … Ingatagnak tűnnek.

38′

Látunk itt gólt a szünet előtt? BEZÁRÁS! Modiba ismét az űrbe, hogy lőtávolságból lőjön, és szűken SZÉLES!

40′

Brookst elkapja Mokoena, AmaZulu pedig szabadrúgást végez el.

42′

Növekszik a nyomás, és a naplementék újabb sarkot biztosítanak.

44′

Két percet kapunk a leállásokra.

45′

+3: FÉLIDŐ: MAMELODI SUNDOWNS 0-0 AMAZULU. Mindannyian egyöntetűek vagyunk, ahogy elérjük a fészereket, és az AmaZulu lesz a boldogabb a két csapat közül. A naplementék domináltak az előzőekben, de nem tudtak utat találni.

46′

Kick-off! A második félidőben ismét elindultunk.

47′

A szünet után a csapatok változatlanok.

48′

GÓL, MAMELODI SUNDOWNS, RIBEIRO! 1-0: Jön a gól. Sirino nagy hatótávolságú erőfeszítéssel, a kapus pedig megmenti… de Ribeiro ott van, hogy becsapjon!

51′

Nem ez volt a legegyszerűbb belépés, de jól tette, hogy összeszedte magát.

54′

Ismét jön a naplemente, és Ribeiro ismét az űrbe, de a lövése csak SZÉLES!

57′

Jooste olyan jól teszi, hogy megelőzi a védőt, és jó talajt csinál, mielőtt SZEGÉNY KERESZTJE csak elrontja az egész lépést.

60′

GÓL, MAMELODI SUNDOWNS, RIBEIRO! 2-0: Ez GYORS volt!

62′

Maboe nagyszerűen berohan az űrbe, hogy találjon egy hosszú labdát, és lerakja Ribeiróra, aki irányítja, mielőtt elsüti HAZA! Ragyogó!

64′

Moremi szabálytalanságot követett el Maboe ellen a Sundowns szabadrúgása miatt.

67′

CSERE: AmaZulu háromszoros változtatással, és ezek egyike Fielies beling helyett Sikhakhane. Változtatni fognak formációt?

70′

WILLIAMS MEGMENTETTE… AmaZulu gyors játéka után, és Mulenga micsoda lövése!

72′

Ez sokkal ígéretesebb volt az AmaZulu számára. De miért vártak ilyen későn?

74′

CSERE: A naplemente most Aubaast hoz Mokoena helyére. Lorch és Mbule is jön.

77′

A naplementék most csak játszadoznak a látogatókkal….

78′

GÓL, MAMELODI SUNDOWNS, RIBEIRO! 3-0: HÁROM A BRAZÍL!

80′

Ez túl könnyű volt…Zungu egy hosszú labdával kiválasztja Ribeirót. A védelem nem volt helyzetben, hosszú labdát küld a kapus mellett. EASY PEASY!

83′

Az AmaZulunak óvatosnak kell lennie ebben a szakaszban. Lehet, hogy még többet engednek be, ha nem vigyáznak.

85′

CSERE: Mendieta és Mkhulise a Sundowns helyett Ribeiro és Sirino.

87′

A naplementék szívesen irányítják a labdabirtoklást és lejáratják az órát.

89′

Williams Mphahlele fejével ütközik egy AmaZulu támadást követően, és játékunk leáll.

91′

Most elértük a három percet a leállásokra.

93′

Sundowns egy késői sarokkal, miután Sikhakhane majdnem a saját kapujába lőtt.

94′

TELJES idejű: MAMELODI SUNDOWNS 3-0 AMAZULU. Ez a Ribeiro mesterhármas három gólt és három pontot jelent a Sundowns számára, akik továbbra is a következő címükért menetelnek. Köszönjük, hogy csatlakoztál hozzánk.