Sport

Ten Hag sajnálja a Man Utd-t, amiért „annyi esélyt hagyott ki” a „nehéz győzelem” során, hogy „lehetett volna 4-0”

#image_title
322views

Erik ten Hag sajnálta a Manchester United csapatát, mivel „annyi esélyt” hagytak ki a Luton elleni 2-1-re megnyert meccsen, és „nem engedhetik meg maguknak”, hogy ezt megtegyék.

A United felépült egy rossz időszakból, hogy feljebb kerüljön a bajnokságban. Miután január 14-én 2-2-es döntetlent játszottak a Tottenhammel, nyolcadik lett a Premier League-ben.

Azóta minden meccset megnyertek az összes versenyen, beleértve a négy bajnoki mérkőzést is. Megverték a Wolvest, a West Hamet, az Aston Villát és most a Lutont, és felkapaszkodtak a hatodik helyre, és öt ponton belülre kerültek a legjobb négyhez képest.

Rasmus Hojlund masszívan megtalálta a lábát ezeken a meccseken. A 72 millió fontot érő csatár a United négy egymást követő győzelme során öt gólt szerzett, legutóbbi hat meccsén pedig hétszer volt eredményes.

Ezek közül kettő Luton ellen érkezett, és mindkettőt az első hét percben szerezték meg – az elsőben a csatár kihasználta a védő rossz hátrapasszát, körbeütötte a labdát a kapus mellett, majd befejezte, mielőtt Alejandro Garnacho ütést adott el kívülről. a doboz a cél felé a második.

A meccs után, hiába dicsérte csapatát a győzelemért, Ten Hag megütötte őket, mert a kelleténél megnehezítették a dolgukat, különösen azokat a csatárokat, akik nem szereztek gólt.

„Szerintem gyorsan, és ahogy mondod, jó esélyeink voltak [Alejandro] Garnacho és [Marcus] Rashford, három vagy négy-nulla lehetett” – mondta a BBC Sportnak.

„Ezt követően elveszítjük a fókuszt, és nem vagyunk olyan szigorúak abban, hogy mit kellene tennünk, és ők jobban bejöttek a játékba. Túl mélyre zuhantunk, és túl sok passzt engedtünk nekik.

„Adtunk néhány lehetőséget, és 2-1-re elhúzták. Ez nem jó. De a félidő után felvettük.

„Több lehetőségünk volt. Annyi esély egy az egy ellen. Szerintem Garnacho volt, Rashford megint, Bruno Fernandes. Annyi lehetőségünk volt, ezekben a pillanatokban 3-1-nek kell lennie.

„Mindig megtörténhet, egy kereszt vagy egy szöglet, beengedhetsz, ha nem hajtod végre a 3-1-et.

„Ezt nem engedhetjük meg magunknak. Mindig 100%-ban kell koncentrálnunk. Végezze a dolgát együtt, a birtokon és a birtokon kívül, és akkor irányíthatja játékait. Ami könnyű győzelem lehetett, az most nehéz győzelem volt.”

Ten Hag érezte, hogy csapata fejlődik, de arra buzdította csapatát, hogy a teljes 90 percen keresztül tartsa a hangsúlyt, mivel úgy érezte, hogy a 2-1-es győzelem során valahol kiestek, és elvesztették.

„Előrelépünk, de azt is látod, hogy az egész meccsen koncentráltan kell maradnunk. Nem azt mondom, hogy kapcsolja ki, de ha egy kicsit kevesebbet tesz, akkor megbüntetik” – tette hozzá.

A United a következő, Fulham elleni meccsén meg fogja tenni ezeket a javításokat.